Jsem věčný snílek a ty jsi můj sen6

20. února 2016 v 16:46 | SakuraUchihaHaruno13 |  Normální svět


Sakura se vyškrábala na nohy. Po tom, co přepadla přes barový stolek, ji bolelo několik částí těla najednou, ale se zatnutými zuby se postavila na nohy a pohlédla svému protivníkovi přímo do očí, jako by ho chtěla vyzvat k dalšímu útoku.
"Nemáš tu své ochránce," posmíval se jí, "proti mně nemáš žádnou šanci!"
Sakura se jenom pohrdavě usmála. Vzpomněla si, jak ji Peina už jako malou učil, aby ses o sebe uměla postarat sama. Měla tělo trénované tance, ale základy bojového umění a obrany taky zvládala. Tiše svému bratrovi poděkovala a jenom čekala, až přijde další rána, kterou poté následně spolehlivě vykryla. Přitom nezapomněla útočníkovi vrazit koleno do slabin.
Konan, která stála opodál bolestivě sykla a znechuceně odvrátila pohled. Blonďák ležel na zemi a snažil se nějak sesbírat, ale byl přímo paralyzovaný bolestí.
"Je tu ještě něco, co bys mi chtěl říct?" otázala se a okázale hodila svými vlasy, aby ho ještě více ponížila. "Co takhle kdybys mi dal konečně pokoj?"
Blonďák neodpověděl. Roztřeseně se postavil na nohy a všemožně se snažil ukázat, že je v pořádku.
Sakura se napřáhla, že mu vrazí další, ale v tu chvíli se objevil Itachi, který útočníka jedinou dobře mířenou ránou do obličeje poslal k zemi.
"Zvládla bych to sama," ozvala se, když viděla, jak se po ní Itachi starostlivě ohlíží. Věděla, na co se chce zeptat, ale jednoduše ho předběhla: "Nic mi není."
Konan k nim přispěchala a v rychlosti všechno Itachimu převyprávěla. Ten se jen starostlivě podíval na Sakuru a chtěl vědět, jestli skutečně není zraněná.


Sakura nad tím jen mávla rukou. "Bylo mi už i hůř!" povzbudivě se usmála. "Ale děkuju."
V tu chvíli se objevil Pein, který skoro viděl rudě. "Tak kde je?!" chtěl vědět. Vypadal jako zhmotněná pomsta. Jakmile se do jeho zorného pole dostal ležící chlapec, celý ztuhl.
"Zase on?!" nechápal a už už ho chtěl praštit, když mu v tom Itachi zabránil. Chytil jeho ruku a upřímně k němu promluvil. "Sakura ho poslala k zemi, to je pro něj dostatečné ponížení, nemyslíš?" pousmál se. "Nedělej si s ním hlavu."
"On už dá pokoj," přidala se sebevědomě Sakura a pohrdavě se podívala na kluka, který vypadal, že za chvíli ztratí vědomí.
"Chci to slyšet od něj!" trval na svém Pein a pořádně se na něj podíval. Bylo vidět, že by mu nejradši dal tolik ran, že by se už nikdy nezvedl.
Blonďák jen ležel a přerývavě dýchal. "J-já…" snažil se něco říct, i když mu nikdo nerozuměl. "Už v-á-á-s nec-ch-á-m," vydechl vší silou, jako by mu mluvení působila ty největší potíže.
"To bych ti radil," reagoval okamžitě Pein, "protože jinak nepřežiješ, to ti garantuju!" vyhrožoval mu, zatímco každé své slovo myslel smrtelně vážně. "Postarám se o to, aby tvoje tělo nikdo nikdy nenašel," krutě se usmál. "A taky se můžeš spolehnout, že budeš trpět jako nikdy dřív!"
"To už stačí," snažila se ho uklidnit Sakura. "Už dá pokoj."
"Jestli ne…!" výhrůžně zdvihl ukazováček, což v tu chvíli působilo více směšně než vážně.
"Dobrý!" utnul ho Itachi a s lehkým násilím ho odvedl pryč, zatímco blonďáka nechali ležet na zemi.
"Už nebudeš nikam chodit sama, je ti to jasný?!" Pein mohl vyletět z kůže. Byl pěkně nervní.
"To není fér!" bránila se Sakura, "vždyť jsi mě učil bojovat, zvládla jsem to!"
"Příště si může vzít kamarády," trval na svém Pein. "On se jen tak nevzdá, budu všude s tebou, ať chceš nebo ne!"
"Itachi," pohlédla jeho směrem, "pomoz mi nějak," žadonila.
"Můžu s ní chodit já, když nebudeš moct," nabídl se.
Zrovna tuhle pomoc Sakura na mysli neměla.
"Ne, nebudeš nikde sama!" uzavřel celou debatu Pein. Všichni pak následně odešli. Konan se po několika zoufalých pohledech Peinovým směrem otočila a šla domů. Ostatní se vydali směrem k Peinovi, kde se konala dlouhá debata o tom incidentu. Pein byl vzteky bez sebe. Itachi ho musel neustále krotit, jelikož se zdálo, že chce rozbít všechno v okolí dvou metrů. Vztek a touha po pomstě s ním doslova cloumaly, až se zdálo, že ho nic nedokáže uklidnit.
"Všechno bude dobrý," chlácholila ho Sakura snad už po sté. Nalila mu trochu vína v naději, že přijde na jiné myšlenky.
"Budeme se o něj muset nějak postarat," trval na svém Pein a už vymýšlel, jak ho zneškodnit.
"Přestaň!" prosila ho Sakura, na jejíž straně byl i Itachi. "Ničemu to nepomůže."
"Pro začátek nebudeš nikde sama," rozhodl, aniž by se zeptal, jestli to tak Sakura skutečně chce. "Pak uvidíme."
Sakura poznala, že s ním nehne, proto zklamaně opustila místnost a zalezla si do svého pokoje, kde se znechucením začala s domácími úkoly.
Itachi se asi po půl hodině vydal za ní. Opatrně zaklepal na dveře a po vyzvání vstoupil dovnitř.
"Copak?" chtěla vědět. Z jejího hlasu bylo jasně slyšet podráždění.
"Ono ho to časem přejde, neboj," snažil se ji uchlácholit, i když to nevypadalo, že b se jeho snaha setkala s úspěchem.
"Když myslíš," bezmocně pokrčila rameny a vzpomněla si na svoje noční dobrodružství Sasorim. Nechtěla se toho vzdát, potřebovala být občas sama.
"Myslíš, že mu něco udělá?" znejistěl najednou Itachi.
"Žertuješ?" Sakura odložila tužku a překvapeně povedla jedno obočí. "Kdybys ho nezastavil, ten kluk by byl mrtvej!" řekla to naprosto upřímně, až to Itachimu nahnalo strach.
"Tohle není dobrý," uznal Itachi.
"To jsi postřehl brzo," prohodila ironicky. "Ten kluk udělá nejlíp, když se odstěhuje, ale to ho nejspíš ani nenapadne," povzdechla si. "Chudák…"
"Co teda budeme dělat?" chtěl vědět.
"Můžeme se za toho kluka modlit," řekla Sakura. Itachi nepostřehl její posměch, proto se začal skutečně bát.
Pein, který zůstal v jídelně s lahví vína, o sobě za chvíli nevěděl. Opil se, potom se svalil na zem a usnul, zatímco Sakura nahoře strašila Itachiho.
Celý den pak skončil víceméně dobře. Itachi odešel, aby ho Pein z ničeho nepodezíral a Sakura s snažila přijít na to, jak obejde Peinovu novou myšlenku, že bude všude s ní.
Následující den si Pein Sakuru hlídal. Každou přestávku byl s ní a kontroloval, jestli ten kluk náhodou nechodí do jejich školy. Choval se skutečně jako posedlý.
Konan z toho byla dost zklamaná. Věděla, že Sakura je jeho sestra, ale přišlo jí, že to přehání. Nevšímal si ničeho kromě své sestry a jejího bezpečí, což Konan hodně zasáhla. Dřív si jí alespoň všiml, teď jí vůbec neviděl.
"Máš takové štěstí," utrousila mimoděk, když si Sakura stěžovala na přehnanou pozornost svého bratra.
"Je to můj bratr, nespatřuju v něm víc než bratra," řekla Sakura. "Nechápu, co na něm vidíš," povzdechla si.
Konan se už nadechovala, aby to vylíčila, ale Sakura ji rážně utnula. Nepotřebovala slyšet, jak dokonalého má bratra, který jí ovšem leze pěkně na nervy.
Pro Sakuru to byl neskutečně dlouhý a mučivý den. Opět si od Sasoriho vyslechla pozvání na skupinovku, ale byla nucená odmítnout. Zase. A to jí děsně lezlo krkem.
Začínala si plánovat, že uteče. Potřebovala to jen víc promyslet, aby jí Pein nenachytal. Pak by totiž celý její plán mohl jít k šípku.
Itachi doprovázel Peina, když byl se Sakurou. Snažil se mu pomoct a nějak mu vnuknout myšlenku, že je Sakura v bezpečí, jenže on to stále odmítal chápat. Choval se jako umanuté dítě, které si nenechá svůj názor vymluvit.
Sakura se domluvila se Sasorim na příští víkend, pak si vzala stranou Itachiho a požádala ho, jestli by jí s tím nepomohl. Řekla mu, kde a kdy bude a v kolik se asi vrátí. Chtěla po něm, aby jí kryl, což se mu sice moc nelíbilo, ale když mu odpřísáhla, že se jí nic nestane, nakonec svolil. Nabídl se, že půjde s ní, ale to razantně odmítla.
Zbytek už vypadal vcelku dobře. Pein se sice pořád choval jako šílenec, ale zdálo se, že od toho postupně ustupuje, i když ne moc. Neustále přemýšlel, co s tím klukem udělá, až ho zase potká. Ta pomstychtivost v něm stále byla, tu z něj Sakura ani i Itachi nebyli schopní dostat. Skoro to vypadalo, že je to mašina na pomstychtivé myšlenky. Všechny jeho verze, které si Sakura vyslechla, byly víc než kruté. Přemýšlela, že toho kluka najde a poradí mu, aby se odstěhoval.

SakuraUchihaHaruno13
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nana nana | 22. února 2016 v 23:57 | Reagovat

Waw riadný dieľ...rýchlo pokračko

2 Kira Kira | 14. března 2016 v 20:07 | Reagovat

moc moc pěkné :-)  :-D  :-D  prosím pokračování

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama