-Na minulosti nezáleží?2

30. srpna 2013 v 21:00 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
"Kdopak to tu je?" zeptal se slizce Sasuke. "Že by ta otravná Haruno holka?"
"Ty jí znáš?" podivil se Itachi.
"Jo, jistej čas za mnou pořád dolejzala."
"Tak co s ní uděláme?" otázal se Itachi. "Chceš jí zabít?"
"Ne, myslím, že by se mohla hodit. Vždyť víš, že jsem už dlouho žádnou holku neměl."
"Tak to brzdi, Sasuke," okřikl ho Itachi. "Myslím, že by ses spíš hodila k nám do Akatsuki než k tobě a Orochimarovi. Řekl bych, že není třeba dál debatovat. Podmínky jsme si ujednali a ona," ukázal na Sakuru, která stále ležela na zemi, "půjde se mnou." Jeho rozhodný hlas nepřipouštěl žádné námitky.
"S tím nepočítej," vzepřel se Sasuke. "Ona půjde se mnou."
Sakura to nehodlala dál poslouchat. Zvedla se a zamířila blíž k jezeru, které leželo uprostřed mýtiny.
"Nikam nepůjdeš," zastavil jí Itachi uprostřed její cesty. "Pěkně tady zůstaneš a poté půjdeš se mnou do Akatsuki," krutě se zašklebil.
"Ne!" křikl Sasuke. "Sakura půjde se mnou!"
"Nemohla bych mít právo volby? Nemůžu zůstat tady?" Sakuřin hlas se třásl. Bylo vidět, že je velice nerada v této situaci.
"Ne!" vykřikli oba. "Půjdeš se mnou," dodali.
Sakura vrhla prosebný pohled tam, kde se nacházel zbytek jejího týmu společně s Kakashim. Nelíbilo se jí, že nic neudělali. Mohli nějak zakročit, mohli se jí pokusit nějak zachránit. Mohli něco udělat. Nemuseli jenom nečinně přihlížet, jak se hádají o to, kdo z nich si jí odvede. Mohli udělat něco, cokoli. Tak proč se stále nehýbají?
Itachi se otočil na Sasukeho. Okamžitě vypukla hádka. Na chvíli soustředili svou pozornost jenom na toho druhého. Sakury si v ten okamžik vůbec nevšímali.
'To je moje šance.' řekla si Sakura. Okamžitě vytvořila dva své klony. Během několika vteřin doběhla k jezeru, sundala si boty a tiše se ponořila. Skrz vysokou trávu sledovala jejich hádku. Byla si jistá tím, že jí nikdo nevidí. A taky neviděl.
"Co má v plánu?" zeptal se Naruto Kakashiho, když viděl, jak Sakura leze do jezera.
"Nevím, ale řekl bych, že to bude stát za to. Jenom si představ, co se stane, když se přestanou hádat a všimnou si, že před sebou mají dvě Sakury."
"Bude to zajímavé," zamumlal Naruto a dál sledoval, co se před ním dělo.
Sasuke s Itachim bojoval ještě několik minut. Poté si všiml, že vedle něj stojí dvě Sakury.
"Co to sakra…?"
"Zdá se, že není tak úplně blbá," uznale pokýval hlavou Itachi.
"Co chceš dělat?" zeptal se Sasuke svého staršího bratra.
"Vezmu si tu tuhle," řekl a uchopil za ruku Sakuru, která stála blíž k němu.
"Já beru tuhle." Sasuke chytil tu, co stála blíž k němu. Beze slova oba zmizeli.
Sakura si oddechla. Nečekala, že by její plán mohl vyjít. Myslela, že si budou chtít ověřit, která z nich je klon, ale nejspíš je to ani nenapadlo.
Pomalu vylezla z vody. Vzala si boty a zamířila do lesa, kde na ni čekal Kakashi, Naruto a Hinata.
Ještě než stačila ujít několik kroků, ucítila ostří katany na svém krku.
"Myslela sis, že vyzraješ na Uchihu? Vážně sis myslela, že ti na to skočím?" Ten hlas patřil Itachimu. Prohlédl její past. Najednou se cítila trapně, když si myslela, že by ho mohla zmást.
"Alespoň jsem to zkusila," odpověděla Sakura.
Itachi jí katanu přitiskl ještě blíž ke krku, cítila, jak její ostří lehce proniká do její kůže. Způsobil jí malý škrábanec, který se čím dál víc zvětšoval.
"Chceš mě tady podřezat?" dostala ze sebe tak rychle, jak jen mohla.
"Samozřejmě že ne," odpověděl. "Budeš se mi v Akatsuki hodit," zdůvodnil to.
"Já s tebou ale nechci jít," vzpírala se Sakura. "Nechci do Akatsuki."
"Je mi jedno, co chceš nebo co nechceš. Prostě se mnou půjdeš a hotovo!" rozhodl.
"Nemůžu," zamumlala Sakura.
"Můžu tě tam vzít po dobrém, což znamená, že půjdeš po svých. Nebo tě tam můžu dokopat. Je to na tobě. Vyber si." Itachiho krutý úsměv se ještě rozšířil.
"Jsi vážně zmetek," ulevila si Sakura. Neměla na vybranou. Musela jít s Itachim do Akaktsuki ať chtěla nebo ne. Nemohla to ovlivnit. Celé si to zařídila sama. 'Kdybych jenom nespadla z toho stromu, nemusela bych teď s Itachim do Akatsuki.' promlouvala sama k sobě. 'Proč se tohle muselo stát zrovna mě? Proč teď musím dál trpět? Copak už nestačilo, co jsem si vytrpěla kvůli Sasukemu? Musím teď ještě trpět kvůli Itachimu. Ale sakra proč?
"Tak pojď," popohnal ji Itachi. Sundal jí katanu z krku a hrubě s ní smýkl na zem.
"Vždyť jdu," zahučela nesouhlasně Sakura. Vstala ze země a neochotně následovala Itachiho do Akatsuki sídla.
"Myslím, že nás Tsunade zabije," oznámil Kakashi, když jim zmizeli z dohledu.
"Proč myslíš?" nechápal Naruto.
"Sebrali nám Sakuru, to zaprvé A za druhé vůbec nic jsme nezjistili. Víme jenom, že se v okolí pohybují. Prý se dohodli na podmínkách, ale to je tak všechno, co víme," vysvětlil Kakashi.
"Máš pravdu, nejspíš jsme na tom dost špatně, ale zase víme, že se na něčem dohodli. To nevěstí nic dobrého, ale podporuje to tu teorii, že se spolčili a chtějí zaútočit na Konohu. Zdá se, že máme pro Tsunade jenom špatné zprávy. No nic, někdo jí to říct musí, tak se vraťme. Stejně už nic víc nezjistíme," nabádal všechny Naruto.
"Nejspíš máš pravdu, měli bychom se vrátit," přikývl Kakashi.
Společně se vrátili do Konohy. Okamžitě zamířili k Tsunnade do kanceláře, kde jí vše řekli.
"Myslíte si, že se opravdu spolčili, aby na nás mohli zaútočit?" zeptala se pro jistotu Tsunade. Nemohla uvěřit tomu, že se její domněnka potvrdila. Věděla, že pokud by se měl Sasuke přidat na Itachiho stranu, nevzešlo by z toho nic dobrého. Nejspíš by se mezi sebou pozabíjeli kvůli dávným sporům, ale ten zbytek by mohl klidně na Konohu začít útočit. A jestli je tomu opravdu tak, měla by začít Konohu bránit. Měla by si zajistit spojenectví s nějakou sousední vesnicí. Nemůže přece nechat Konohu padnout kvůli Akatsuki a Orochimarovi. To přece nejde.
"Znělo to tak," připustil Kakashi.
"Dobrá, myslím, že byste se měli znovu vydat na misi. Vaším úkolem bude získat co nejvíce informací o jejich budoucích plánech. Chci, abyste mě průběžně informovali. A doufám, že už o nikoho z vás nepřijdeme. Byla by škoda, kdyby získali do svých řad někoho dalšího, kdo by jim mohl pomoct. Jsem si jistá, že se Sakura brzy vrátí. Dávám jí měsíc. Jestli se do té doby neukáže, pošlu někoho, kdo ji dostane ze spárů Akatsuki. Teď ale nemůžu příliš riskovat, jsem si jistá, že tam zesílí," sdělila jim svůj názor Tsunade.
"Vy ji chcete nechat u Akatsuki?" podivil se Kakashi.
"Ano," přitakala Tsunade. "Nějaký problém?"
"Myslím, že to není zrovna nejlepší nápad," začal Kakashi. Upřeně se na Tsunade zadíval. Nevěděl, jako by jí měl říct, že Akatsuki jí nejspíš nebudou trénovat. Měl podezření, že jí budou mít na něco úplně jiného, než je trénink. "Myslím, že si jí chtěli vzít k sobě jenom kvůli tomu, že je dívka." Nevěděl, jak jinak by to měl říct, aby to vyznělo slušně.
"Chápu," přikývla Tsunade. "Ale v tuto chvíli nemůžu nic dělat. Je důležité, aby si mysleli, že o nich nevíme, kdybychom se pokusili dostat Sakuru zpátky, mohlo by se to celé zkazit. Musí zůstat u nich. Jsem si jistá, že to přežije. Je to silná holka, nenechá na sebe sahat, tím jsem si stoprocentně jistá." Tsunade každému věnovala přísný pohled, kterým chtěla říct, že se nikdo nesmí pokusit Sakuru vysvobodit. Všem bylo jasné, že Tsunade svůj názor nezmění. Byla rozhodnutá, nikdo jí nemohl přesvědčit o tom, že by se mělo jednat jinak.
"Dobrá," přikývl Kakashi. Plně nesouhlasil s Tsunadiným rozhodnutím, ale musel se mu podřídit. Nemohl jednat tak, jak by chtěl. "Kdy se máme vydat na další průzkum?"
"Myslím, že byste měli vyrazit hned. Můžete jít nejdříve po Sasukeho stopách. Jestli nic nezjistíte, vydejte se do Akatsuki. Stopy by měly být ještě čerstvé, neměli byste mít problém s tím je najít. A znovu vám říkám, že nesmíte Sakuru vysvobodit. Přineslo by to jenom problémy," přísným pohledem každému naznačila, že nepřipouští žádné chyby. "Je vám to jasné?"
"Hai, Tsunade-sama!" vykřikli všichni sborově, i když ne zrovna nadšeně.
"Skvělé, tak běžte," popohnala je "Až budete hotovi, vraťte se a to v plném počtu," zavolala na ně, když vycházeli ze dveří. Každý to slyšel. Všichni věděli, že to myslí vážně. Další oběť by to celé jenom zhoršila. To každý věděl.
"Myslíte si, že se Sakura dokáže sama do měsíce vrátit?" zeptala se Hinata nejistě. Ona sama nevěděla, co by dělala, kdyby musela být v Akatsuki sídle. Netušila, jak by se chovala, nevěděla ani, jestli by měla sílu bojovat o svůj život a svobodu.
"Nejsem si úplně jist," přiznal Kakashi. "Vím, že je Sakura silná, zvlášť po tréninku s Tsunade, ale myslím, že na deset členů Akatsuki její síla nestačí."
"Jsou silní to je pravda," připustil Naruto. "Ale myslím, že by Sakura mohla nepozorovaně utéct, když budou všichni spát."
"Pokud bude spoutaná, tak nejspíš ne," protestoval Kakashi.
"Vy hned musíte myslet na nejhorší, že?" otázal se Naruto. Moc dobře věděl, že by jí klidně připoutali a potom… radši na to nechtěl myslet.
"Musím hned myslet na nejhorší, protože ji zajali Akatsuki. To není moc společenská organizace, to snad víš. Jenom nechci být následně překvapen, až uvidím její stav, až se vrátí," řekl Kakashi. "Jestli se vůbec vrátí," zašeptal si spíš pro sebe.
"Vím, že to není zrovna společenská organizace, ale doufám, že to nejsou takoví šmejdi, že by byli schopní…" nechal větu viset ve vzduchu. Neměl sílu na to, aby ji dokončil.
"Naruto," oslovil ho. "Myslím, že bys na to neměl myslet. Bude lepší, když se budeš soustředit na cíl naši další mise. Musíme jít k Orochimarovi. A řekl bych, že to není o moc lepší společnost. Nicméně se tam musíme stavit. S tím už nic neuděláš," pohlédl na něj.
"Fajn, jak chcete," odsekl Naruto.
"Tak pojďte," vyzval je Kakashi a všichni zamířili k bráně. Odtud se vydali na místo, kde naposledy viděli Sasukeho a dále se vydali po jeho stopách.
Trvalo několik desítek minut, než našli Orochimarovo sídlo. Byla to velká kamenná budova, která vypadala, že se každou chvíli zřítí k zemi.
"Tak jo panstvo," začal Kakashi. "Jsme tady."
"Naruto a Hinata na něj překvapeně pohlédli. Oběma se nechtělo věřit, že by Orochimaru mohl bydlet v takové díře. Navíc si byli jistí tím, že by Sasuke nebyl schopný žít v nějaké obrovské barabizně, která vypadá, jakoby neměla vydržet několik dalších vteřin, natož let.
"Dobrá tak se dáme do práce." Kakashi nečekal na jejich reakci. Okamžitě se v tichosti začal plížit k sídlu.
"Vážně si myslíš, že to bude fungovat?" uslyšet, jak se Sasuke ptá Orochimara.
"Neboj se," chlácholil ho jeho slizkým hlasem. "Vše půjde přesně tak, jak má. Dostaneme, co chceme, ty zabiješ svého bratra a dostaneš tu růžovlasou holku. Všechno vyjde, to se neboj."
"Dobrá," přikývl Sasuke. "Udělám, co po mě žádáš."
"Skvělé," zajásal Orochimaru. "Všechno vyjde, nemusíš se bát." S hlasitým smíchem se vydali do sídla. Kakashi dál už nic neslyšel, proto se společně s ostatními vydal do Akatsuki.

SakuraUchihaHaruno13
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Urie-chan Urie-chan | 30. srpna 2013 v 21:42 | Reagovat

waw uz sa tesim na pokrackoo :D

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 24. března 2014 v 13:29 | Reagovat

dokonale a to ako sa Sasuke a Itachi hádali o Sakuru nemalo chyby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama