Krása tkví v pravdě, nebo lži?20

16. srpna 2013 v 12:06 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
Ráno se Itachi probudil velmi časně. Rozhlédl se. Jeho pohled padl na Sachiko, která stále seděla venku a prohlížela si okolí.
"Co je k snídani?" zeptal se, aniž by ji popřál dobré ráno.
"Co najdeš v zásobách," odpověděla mu stroze.
Itachi si prohlédl jídlo, které si sebou vzali. Rozhodl se pro další ramen.
Když byl se snídaní hotový, vyrazil společně se Sachiko prohledávat okolí. Znovu hledali Naruta kolem Konohy a opět bezvýsledně.
Když se začalo blížit poledne, rozhodli se, že obhlédnou všechny trasy vedoucí k Akatsuki sídlu. Itachi chtěl mít jistotu, že se Naruto nepohybuje někde v okolí.
Sachiko věděla, že je to zbytečná námaha. Naruto z Konohy nevyleze dřív, než bude potřeba. Jenom tím ztráceli čas, ale Itachi to nevěděl.
"Měli bychom se vrátit," prolomil dlouhé ticho mezi nimi Itachi.
"Jak chceš," zabručela Sachiko a společně zamířili k sídlu.
Dorazili pět minut před obědem.
"Fajn, takže se musíme vymyslet něco jiného. Hned zítra ráno bychom měli poslat skupinky, které ho budou hledat na různých místech. Dnes se budeme věnovat plánování toho, kdo kam půjde. Je to jasné?" Pein neztrácel čas a už při obědě všem vylíčil svůj plán.
Sachiko byla strašně ráda. S hledáním chtějí začít až zítra, což znamená, že jejímu útoku nic nebrání. Až budou plánovat, nepozorovaně se vyplíží ven, přivede Naruta, chvilku počká a kolem půlnoci přijdou všichni ostatní a vypukne ten boj.
Po obědě si šli všichni na chvilku zatrénovat. Sachiko bojovala s Itachim. Snažila se najít jeho slabiny, aby to potom mohla využít v následujícím boji.
Itachi se však nevzdával a nedovolil jí, aby mu jakkoli ublížila. Oba vyšli z boje, aniž by na sobě měli známku slabosti. Nikdo z nich nebyl raněn. Nikdo nebyl vítězem ani poraženým.
"Večeře!" Konanina slova utnula všechny boje. Všichni členové Akatsuki usedli k jídlu, kromě Sachiko.
"Takže po večeři se všichni sejdeme v mojí kanceláři," informoval všechny Pein.
"Jak chceš," souhlasili všichni.
A opravdu se tak stalo. Po večeři všichni zamířili do Peinovi kanceláře, kde plánovali, jak chytit Naruta.
"Takže Itachi společně se Sachiko budou prohledávat oblast severně od našeho sídla. Budete hledat stopy nebo náznaky toho, že tam je," oznámil jim Pein. Oba přikývli. Byl to velký pokrok, když Pein něco řekl, protože nejmíň hodinu po tom, co se všichni octli v kanceláři, mlčel. Přemýšlel, koho kam poslat, aby měl jistotu, že nic nevynechal.
Sachiko se podívala na hodiny. Bylo čtvrt na osm. Za tři čtvrtě hodiny má mít schůzku s Narutem.
"Potom Deidara a Tobi," začal. Několik dlouhých minut přemýšlel, kam by je měl poslat. Nakonec rozhodl: "Vy půjdete a budete hlídkovat u brány do Konohy."
"Jak chceš," pokrčil rameny Deidara.
Sachiko se znovu podívala na hodiny. Bylo už půl osmé.
"Dále Sasori a Kisame." Znovu přemýšlel. Tentokrát to nebylo jenom několik minut, trvalo to téměř půl hodiny.
"Vy se vydáte západně od sídla," rozhodl nakonec.
"Můžu na záchod?" zeptala se Sachiko, když se malá ručička hodin přesunula na jedenáctku.
"Jo, ale okamžitě se vrať," povolil Pein. Sachiko okamžitě vyrazila ze dveří. Ihned vyrazila do nočního lesa.
"Nazdar Sachiko, už jsem myslel, že nepřijdeš," uvítala ji Narutova slova.
"Trochu mě zdržel Pein. Ale to nic. Jak to vypadá? Přijdou všichni?"
"Jasně, je to zařízené," přitakal Naruto.
"Teď poslouchej. Přivedu tě do sídla a všem řeknu, že jsem tě viděla procházet kolem našeho sídla, když jsem šla na záchod. A tvoje výmluva je, že si mě hledal, aby ses přesvědčil, že žiju. Nevím, jestli to zabere, ale zkusíme to. A prosím tě, pokus se to přežít. V tom boji nám budeš hodně nápomocný, když budeš naživu." S těmito slovy vyrazili.
Během chvilky byli v Akatsuki sídle. Sachiko mu spoutala ruce a hrubě ho dovedla do Peinovi kanceláře. Všichni byli očividně překvapení. Nikdo z nich to nečekal.
"Skvělé. Kdes ho našla?" otázal se Pein.
"Když jsem šla chodbou, uviděla jsem ho v okně, jak se plíží kolem sídla. Tak jsem si řekla, že ho sem přivedu, aby se to zbytečně neprodlužovalo," odpověděla Sachiko.
"Skvělé, vážně skvělé. Itachi ti pomůže odvést ho do kopky. Tam ho necháme přes noc trochu vyhladovět a ráno se mu budu plně věnovat." Peinova slova Sachiko nesmírně potěšila. Všechno šlo přesně tak, jak mělo.
"Tak pojď" vybídl ji Itachi a společně zamířili do kopky, o níž předtím neměla Sachiko ani ponětí. Byla to podzemní místnost plná vlhkých kamenů. Na zdech bylo připevněno několik řetězů s pouty. Do jedněch dali i samotného Naruta.
"Je opravdu úžasné, že jsi ho našla ty. Zní to jako nějaká předem domluvená hra," utrousil Itachi, když z kopky vycházeli.
"Myslíš si, že je to předem naplánované? To jsem ho podle tebe měla nechat na svobodě místo toho, abych ho sem přivedla jenom proto, aby to nevypadalo jako nějaká hra?" zajímala se Sachiko.
"Něco mi na tom nesedí," ukončil jejich debatu Itachi.
Společně zamířili do jejich pokoje, kde se Sachiko rychle vysprchovala a uvelebila se na posteli. Itachi se krátce vysprchoval a začal se se Sachiko přít o to, kdo bude spát v posteli. Po několika minutovém boji bylo rozhodnuto: vyhrála Sachiko.
Itachi si tiše odfrkl a uvelebil se na zemi. Po několika minutách usnul.
Sachiko se tajně vyplížila z pokoje, vytvořila si vlastní klon, který předstíral, že spí a zamířila do kuchyně, kde se pořádně najedla.
Každou chvilku sledovala hodiny, bylo teprve deset hodin. Musela počkat ještě dvě hodiny, než bude moct zabít Itachiho.
Rychle do sebe naházela zbytek od oběda a vydala se do kopky za Narutem. Nespal, byl bdělý. Čekal, až nastane chvíle, kdy bude moct bojovat.
"Je deset hodin. Odpoutám tě, ty si vytvoříš klon a odejdeš ze sídla. Budeš vyhlížet naši posilu. Až přijdou, přemístíš se s nimi sem. Všichni vědí, kam mají jít. Překvapíme je ve spánku, tím to bude jednoduší," informovala ho Sachiko.
"Dobrá, přikývl Naruto. Okamžitě si vytvořil klon, který připoutali ke zdi, a následně se přemístil na místo, kam měli všichni dorazit.
Sachiko se mezitím vrátila do kuchyně, kde sledovala hodiny. Skoro se ani nehnuly. Ten čas utíkal tak strašně pomalu. Už chtěla zaútočit. Skoro nedokázala dál čekat.
Naruto se mezitím usadil na strom a sledoval okolí. Vnímal každé zaševelení větru, každý spadlý list. Nic mu neuniklo. Nic ho nemohlo překvapit. Čekal na posily z Konohy. Měl ještě hodně času, trochu se nudil. Měl Sachiko za zlé, že rozhodla, aby přišli tak pozdě, ale už s tím nemohl nic dělat. Musel se řídit jejími rozkazy.

SakuraUchihaHaruno13
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama