Krása tkví v pravdě, nebo lži?19

13. srpna 2013 v 17:36 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
Po několika minutách se Itachi společně se Sachiko vrátili do sídla, kde si sbalili zásoby jídla a zašli za Peinem s tím, že Naruta zatím nenašli.
Pein to vzal velice dobře. Přikývl, že s tím počítal a poslal je zpátky. Řekl jim, aby se vrátili další den na oběd. Jestli ho ani do té doby nenajdou, sejdou se všichni a bude se vymýšlet strategie. A když se nic nevymyslí, tak se rozdělí do skupin a budou ho hledat.
Nikdo nic nenamítal. Sachiko a Itachi vyrazili na další cestu. Prohledávali okolí Konohy. Itachi doufal, že někde poblíž najde Naruta, ale měl smůlu. Naruto byl ve vesnici a sháněl potřebné věci na zítřejší útok.
Sachiko mezitím přemýšlela nad tím, jak by mohl boj vypadat. Doufala, že se jí podaří zabít několik členů během spánku. Tím by nemusela zbytečně plýtvat chakrou a silami ostaních ninjů, kteří jí v boji budou pomáhat.
Věděla, že bude muset ostatním ninjům z Konohy ukázat, kde se kdo nachází, aby nikdo neutekl. Bude muset všem vysvětlit, jak je sídlo velké, aby se alespoň trochu zorientovali.
Hlavním bodem bylo zabít Peina. Bez velitele se Akatsuki hned rozpadne a bude jednoduché všechny jednotlivce dostat. Nechá Hiroshiho, aby zabil Peina. Byla si jistá, že on to dokáže. Nejspíš k němu ještě někoho přiřadí, aby to bylo rychlejší. Sama potom zabije Deidaru, Sasoriho a hlavně Itachiho. Itachi bude její hlavní cíl. On zemře její rukou, protože on jediný měl tu drzost, aby jí ublížil. On jediný dokázal to, co nikdo jiný. On jediný musí zaplatit krutou a bolestivou smrtí. Ty ostatní jenom bezbolestně vyřídí, s ním si ale pohraje. Jako kočka s myší. Bude to nerovný boj. A Sachiko zvítězí, tím si byla naprosto jistá.
"Už je dost pozdě, měli bychom se někde utábořit," vyrušil ji z jejích myšlenek Itachi.
"Jasně," přitakala Sachiko. Skoro si neuvědomila, že se už setmělo.
"Je tady někde jeskyně?" zeptal se Itachi.
"Kousek odtud je jedna malá. Myslím, že bychom ji mohli využít," odpověděla Sachiko.
"Tak veď," vyzval ji Itachi a Sachiko přikývla.
Během chvilky stáli před jeskyní širokou asi tři metry a vysokou asi metr.
"Máš hlad?" otázal se, jakmile tam dorazili.
"Ne. Beru si první hlídku. Ty se najez a vyspi. Já tolik spánku nepotřebuju, klidně to vezmu na celou noc," nabídla mu Sachiko.
"To beru. Jsem strašně unavený," vděčně přijal její nabídku Itachi a vybalil si z batohu misku s ramenem. S chutí se do něj pustil.
Sachiko mezitím pozorovala tiché okolí. Znala to tady. Často sem chodila, když nechtěla, aby ji někdo rušil. Bylo to nedaleko její rodné vesnice. Kdyby chtěla, mohla by v Konoze být během za necelých pěti minut. Vlastně by si tam mohla na chvilku zaskočit a ujistit se, že všechno jde podle plánu. Mohla by Narutovi a ostatním popsat Akatsuki sídlo a cestu, jak se k němu dostat. Mohla by je rozdělit na skupiny a říct jim, na koho mají zaútočit. Mohla by se znovu setkat s Hiroshim.
Přemýšlela nad tím hodnou chvíli. Když na tom neshledala žádný problém, rozhodla se, že to tak doopravdy udělá. Počká si, až Itachi usne a potom se vydá do Konohy. Byl to jednoduchý plán. Nemohla na něm nic zkazit. Byl téměř neprůstřelný.
"Myslím, že půjdu spát. Ty zatím hlídej. Jestli se něco stane tak mě vzbuď. Jinak mě nech nerušeně spát. Na zítřejší bloudění divočinou potřebuju dost síly," ozval se Itachi.
"Jasně. Klidně spi. Já se zatím pokusím vymyslet, jak bychom mohli Naruta dostat. Jednou přece jenom z Konohy vyleze. Musíme to naplánovat tak, abychom ho přitom dostali," zalhala Sachiko.
"Fajn," přitakal Itachi. Lehl si, zavřel oči a snažil se usnout.
Sachiko počkala půlhodiny. Potom zkontrolovala, jestli Itachi doopravdy spí. Po uspokojivém zjištění vyrazila směr Konoha.
Netrvalo to dlouho. Během tří minut stála před bránou Konoohy. Tiše prošla a zamířila rovnou k Narutovi domů. Byla ráda, když viděla, že se u něj svítí. Po bližším prozkoumání zjistila, že u něj jsou i všichni ostatní, kdo se budou na jejich plánu podílet.
Bez zaklepání vešla do jeho domu a zamířila k jejich hloučku.
"Jste všichni?" otázala se, aniž by kohokoli pozdravila.
"Hai!" dostalo se jí odpovědi.
"Fajn, takže…" Sachiko jim podrobně vylíčila cestu do Akatsuki. Poté začala s popisem samotného Akatsuki sídla.
Všichni jí zaujatě poslouchali. Nikdo ji ani jednou nepřerušil.
"Hiroshi a Akemi půjdou po Peinovi," začala Sachiko a pohlédla na ně. "Vy dva jste silní a velice vytrvalí. Nesmíte zklamat. Musíte jejich velitele zabít rychle a nenápadně. Poté se připojíte k ostatním a pomůžete, kde bude potřeba."
"Hai!" přitakali oba.
"Sasuke a Hikari," otočila se k nim. "Vy dva půjdete po Hidanovi. Musíte ho zabít, což bude asi trochu problém, nicméně to udělejte. Dokud to neuděláte, nechoďte mi na oči!" přikázala Sachiko.
"Jak si přeješ," zahučel Sasuke nesouhlasně. Chtěl ještě protestovat, aby mohl bojovat s Itachim, ale Sachiko ho umlčela jediným přísným pohledem.
"Osamu a Oki," oslovila je. "Vy dva půjdete po Zetsuovi."
"Samozřejmě," souhlasili.
"Dále Shichiro a Sayuri," obrátila k těm dvěma svůj pohled. "Vy se budete soustředit na Kisameho."
"Ovšem," přijali to bez jakýchkoli protestů.
"Suzume a Taiki," pohlédla na ně. "Vy dva si vezmete do parády Kakuzua."
"Jak je libo," přitakali. Neměli žádné výhrady k tomu, koho dostali.
"Minoru a Miu," otočila k nim svůj pohled. "Vy se postaráte o Konan.
"Jak jinak," usmáli se.
"Kenshin a Keiko," podívala se na ně. "Na vás zbyl Tobi.
Všichni přikývli.
"A co my?" ozvalo se šest ninjů, kterým Sachiko nikoho nepřidělila. Sachiko nad tím chvilku přemýšlela. Naruto sehnal dost ninjů, což znamená, že nebude muset bojovat s Deidarou a Sasorim. Zbyde na ni jenom Itachi a to si pořádně užije.
"Zbyl Deidara a Sasori," oznámila jim.
"A Itachi," doplnil Sasuke.
"Itachiho vyřídím já. Deidaru na starost dostane Aneko a Benjiro. A Sasoriho bude mít Chiyo a Botan," přiřadila jim členy, které budou muset zabít.
"Ale co my?" zeptali se Yuri a Yutaka.
"Vy budete nápomocní. Budete to celé hlídat, a když někdo bude potřebovat pomoct, pomůžete. Nejste moc zkušení, nechci vás hned pouštět do přímých bojů. Budete perfektní záloha," vysvětlila jim Sachiko.
"Tak fajn, no," zabrblali. Nebyli spokojení s tím, že je Sachiko téměř přehlédla, přesto se podřídili jejímu příkazu. Brali to jako příležitost ukázat jí, že nejsou tak zbyteční, jak si myslí.
Sachiko ještě jednou vysvětlila cestu do Akatsuki sídla, znovu ho popsala a jednotlivým ninjům vysvětlila, kde se nacházejí pokoje jejich protivníků.
Když se ujistila, že je všechno v pořádku. Vydala se zpátky ke spícímu Itachimu.
Pod maskou se jí na tváři rýsoval úsměv. Celým tělem jí projel záchvěv radosti, když pomyslela na to, jak zabije Itachiho Uchihu. Strašně se na to těšila. Nemohla se dočkat, až uvidí jeho sharinganové oči, jak se zavírají a ztrácejí jiskru života.

SakuraUchihaHaruno13
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama