Krása tkví v pravdě, nebo lži?18

13. srpna 2013 v 14:59 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
Sachiko na něj nevěřícně hleděla. Nemohla pochopit, význam jeho slov.
"To přece nemůžeš…" začala protestovat.
"Ale můžu," utnul její protest.
"Vždyť si podepsal smlouvu, nemůžeš zabít Naruta," pokračovala Sachiko.
"Můžu. Nic mi v tom nebrání. V té smlouvě bylo jasně dáno, že nesmím zaútočit na Konohu nebo se s někým proti ní spolčovat. Nesmím zaútočit na Konohu jako takovou o jejích samostatných obyvatelích se nikdo nezmínil. Nebylo tam nic řečeno o tom, že nemohu zabít toho, kdo v té vesnici momentálně nebude. Takže mohu zabít Naruta, až nebude ve vesnici. Tím tu smlouvu neporuším," vysvětlil Pein se slizkým úsměvem.
"Tohle si plánoval už od začátku, že jo? Mohla jsem vědět, že se nás pokusíš podvést. Ale aby bylo jasno, já ti pomáhat nebudu!" vzepřela se Sachiko.
"Ale budeš. Jsi členka Akatsuki, podléháš mým příkazům. Musíš poslechnout, tak zněla část té smlouvy. Z toho se nevykecáš. Ty mi Naruta přivedeš a já ho potom zabiju. Je to naprosto jednoduché, zvládneš to," usadil ji.
Jeho úsměv se ještě rozšířil, když viděl, jak se jí to příčí.
"Ty chceš, abych ti přivedla Naruta do sídla? A jak to podle tebe mám udělat? On je sice blbej, ale ne tak moc, aby se dobrovolně nechal vylákat na smrt."
"Je mi jedno, jak to uděláš. Ale zítra večer nejpozději ho chci tady mít." Peinovy oči probodávaly Sachiko jako dva ostré nože. "A živého," dodal po chvíli.
"Jak chceš," odvětila Sachiko a okamžitě zmizela v obláčku kouře. Neváhala a přemístila se doprostřed mýtiny nedaleko Akatsuki sídla. Odtud běžela do nedalekého lesa, kde vyskočila na strom a z plných plic zařvala: "Jak se to jenom mohlo stát?!"
Její otázku několikrát zopakovala ozvěna. Byla zmatená a cítila se strašně podvedená. Nechápala, jak něco takového mohla dopustit.
"Copak se stalo? Nějaké problémy v Akatsuki?"
Sachiko se ihned otočila. Ten hlas znala. Byl to Naruto.
"Ale vůbec nic. Jenom jsem se dozvěděla, že tě zítra mám dovléct do Akatsuki, aby tě mohl Pein zabít, jinak je všechno v největší pořádku," vypověděla Sachiko popravdě.
"Tak to je zajímavý. Co budeš dělat?"
Sachiko byla překvapená jeho reakcí. Myslela si, že bude vyvádět, ale on byl naprosto klidný. Změnil se. Už to nebyl ten malý rozjívený kluk. Dospíval. Stával se z něj dobrý a statečný ninja.
"Nevím, nejspíš tě tam dovedu. Pak získám jejich plnou důvěru, splním misi a vrátím se," odpověděla Sachiko.
"Chceš mě obětovat?" podivil se Naruto. Věděl, že je krutá, ale netušil, že by ho klidně využila pro vyšší záměr.
"Zbývá mi snad něco jiného?" otočila k němu svůj pohled se zoufalou otázkou vepsanou v očích.
"Můžeme je nějak nepálit. Mohli bychom je nějak podvést. V té smlouvě bylo řečeno, že oni nesmí zaútočit na nás. Ale nic o tom, že mi nesmíme zaútočit na něm, tam nebylo. Jak by to asi dopadlo, kdyby si společně se mnou přivedla několik dalších ninjů? Myslíš, že by byla šance na jejich porážku?"
Sachiko musela uznat, že něco na tom je.
"Je jich deset. Já zvládnu tři najednou. Mohl bys teoreticky přivést Sasukeho a několik členů ANBU. Hlavně Takerua," navrhla Sachiko.
"Pokusím se to zařídit," kývl Naruto. "Vážně to chceš udělat?" zeptal se pro jistotu.
"Nevím," přiznala Sachiko. "V té smlouvě bylo, že musím podléhat Peinovým rozkazům a kdybych je nějak podvedla, porušila bych tu smlouvu. Nevím, jestli je to zrovna dobrý nápad."
"Můžeme to trochu vylepšit. Ty bys přivedla mě. A o několik hodin později by dorazili ostatní. Možná už bude po mně, ale to je jedno. Postarám se o to, aby přesila dorazila ve chvíli, kdy to nebudou čekat. Navíc se můžou vydat v přestrojení. Nemusí ukazovat, že jsou z Listový. Může to být narafičeno tak, aby to vypadalo, že jsou ze Zvučný. Tím by nepadlo obvinění, že v tom jedeš ty. Vypadalo by to jako náhoda, že někdo našel Akatsuki sídlo, zrovna když ty si k nim nastoupila."
Na tohle Sachiko neměla odpověď. Musela uznat, že nápad je to vcelku dobrý. I když si nebyla jistá tím, že to vyzní jako náhoda.
"Dobrá, uděláme to tak, jak říkáš. Zítra se tady sejdeme přesně v osm večer. Ty budeš připravenej na smrt. A všechno už bude zařízené. Ninjové by měli dorazit přesně o půlnoci. To budou všichni spát. Mohlo by to proběhnout tak, že by několik z nich zabili ve spánku. Tím by se to zjednodušilo. Bylo by to ideální. A o tebe se nějak pokusím postarat. Zkusím to udělat tak, abys přežil. A nezapomeň vzít do boje člena ANBU jménem Takeru. Je to skvělý bojovník. Měl by nám hodně pomoct. Potom přiveď Sasukeho a zbytek ať jsou členové ANBU, kteří už mají něco za sebou. Přiveď přesilu, aby to klaplo. Tsunade o tom řekni, měla by ti zajistit ty nejlepší ninji."
Naruto s jejím návrhem souhlasil. Chtěl, aby všechno vyšlo přesně tak, jak nařídila Sachiko. Během chvilky se přemístil k Tsunade do kanceláře a společně s ní začal všechno zařizovat.
Sachiko se mezitím vrátila do sídla a požádala Peina, aby se mohla vydat hledat Naruta. Pein jí přidělil Itachiho jako jejího dozorce a společně vyrazili pročesávat okolí sídla. Sachiko vybírala cestu tak, aby se vyhnuli místům, kde by se mohl Naruto zastavit na přestávku. Volila takovou cestu, aby neměli šanci na něj narazit.
"Jak dlouho to bude ještě trvat?" postěžoval si Itachi.
"Nevím. Jak bych sakra mohla vědět, kde se ten spratek nachází?" zeptala se.
"Nevím. Znáš ho. Měla bys vědět, kde se zdržuje."
"Vím, často je v Ichiraku, ale tam nemůžeme. Mohlo by to být považováno za útok. Přece jenom unesení je něco na způsob útoku. Musíme jedině hledat mimo Konohu. Nevím, jak Pein přemýšlí. Vylákat Naruta z Konohy může chvíli trvat."
"Jo, ale kdybys do Konohy skočila ty a vylákala ho ven. Pak by to možná jako útok nevypadalo," konstatoval.
"Jo, jenže já teď oficiálně patřím k Akatsuki. Všechny předešlá pouta, která jsem měla ke své vesnici, byla zpřetrhána v okamžiku, kdy jsem Peinovi slíbila věrnost. Moje rodná vesnice je už zapomenutá minulost. Už k ní nemám žádné závazky, jsem vyvrhel. Nic víc. Nemůžu se tam znovu ukázat," zalhala Sachiko. Snažila se Itachiho nenápadně přesvědčit, že je plně věrná Peinovi a tudíž není schopna žádné zrady.
"To jsem nevěděl, že to tak bereš. V tom případě teda musíme čekat, až Naruto vyleze z Konohy a to může nějakou chvíli trvat," uznal Itachi.
"Tak co navrhuješ? Chceš tady dál bloudit a nakonec Peinovi říct, že jsme ho nenašli? Řekla bych, že nás pošle zpátky, ale alespoň budeme mít možnost vzít si nějaké zásoby jídla."
"To je dobrý nápad. Vrátíme se, sbalíme nějaké jídlo. Oznámíme Peinovi, že jsme nic nenašli a on nás pošle zpátky. Potom někde přespíme. A další den to uděláme podobně. Vrátíme se na večeři a budeme taktizovat," navrhl Itachi.
Sachiko s úsměvem přikývla. Všechno šlo tak, jak chtěla. Její plán zatím velice dobře vycházel.

SakuraUchihaHaruno13
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama