Krása tkví v pravdě, nebo lži?13

5. srpna 2013 v 15:05 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
Sachiko si počkala, až Itachi usne a potom potichu vyšla z pokoje. Během chvilky vyšla z Akatsuki sídla a zamířila k Sasukemu a Narutovi.
"Bojovala jsi dobře," poznamenal Naruto.
"Díky, za moc to nestálo," ohodnotila ten boj Sachiko a podívala se na ně. Připadalo jí, že jí něco tají. Nesnažila se vyzvídat. Řekla si, že až přijde čas, řeknou to sami.
"Tak co jsi s námi chtěla probrat?" přerušil její přemýšlení Sasuke.
"Zítra přijdeme do Konohy, abychom napsali tu smlouvu. Nejsem si jistá, jestli všechno proběhne tak, jak by mělo. Pein má totiž se mnou nějaké plány. Nevím, o koho jde, ale chce mě využít k zabití nějakého ninji. Víc se dozvím později, nicméně chci, abyste řekli Tsunade, že se pokusím co nejrychleji vrátit do Konohy. Zdá se, že mi věří, takže bych tady neměla strávit moc času. I když… stát se může cokoli," vychrlila ze sebe rychle.
"Já myslel, že tady zůstaneš natrvalo. Jak to myslíš, že se pokusíš co nejrychleji vrátit?" nechápal Sasuke.
"Tsunade vám to neřekla? No nejspíš měla důvod. To je jedno, prostě se časem vrátím do Konohy a budu zase u ANBU. Takže se mě nezbavíte," oznámila jim.
"Takže ty se vrátíš? Proč? Nechceš celý svůj život strávit s podobnými zabijáky, jako jsi ty? Nemohla bys tady zůstat a terorizovat je místo nás?" Sasuke bez přestání kladl další a další otázky.
"Víš, zůstat po boku tvého bratra není pro mě dokonalým osudem. Nejdřív se vypořádám s ním a pak možná konečně zanikne ten otravný klan Uchiha," pohrozila.
"Ty chceš zabít mého bratra a následně i mě? Proč? Co jsme ti udělali? Jeho mám zabít já. To já ho musím zabít! Nikdo jiný! Nesmíš ho zabít! Prostě nesmíš!" rozohnil se Sasuke.
"Takže mám nejdřív zabít tebe, aby byl klid?" zajímala se Sachiko. Okamžitě si vytáhla katanu a namířila ji Sasukemu na srdce.
"Já se tě nebojím," informoval ji. I přes své tvrzení raději o krok ustoupil. Nechtěl moc riskovat. Ještě chvíli žít chtěl.
"Nechte toho. Ještě vzbudíte pozornost. Nemáme moc času. Jenom ti Tsunade vzkazuje, že si máš pospíšit. Má pro tebe další úkol a…" zarazil se. Nebyl si jistý, jestli to má vyslovit.
"A chce, aby ses cestou zpátky ještě poohlídla po Sakuře. Ona stále věří, že je naživu. Prostě nedokáže pochopit, že už zaklepala bačkorama. Stále doufá, že je naživu a neuvědomuje si, že to byla jenom otravná malá holka, která uměla jenom fňukat," dokončil to za něj Sasuke.
"Dávej si pozor na jazyk. Nebyl jsi to náhodou ty, kdo chtěl se Sakurou chodit, když ses vrátil do Konohy hned po tom, co jsi odešel od Orochimara? Nebyl jsi to náhodou ty, kdo ji chtěl požádat o ruku?" vysmívala se mu Sachiko. Ostří své katany mu přiložila na místo, kde se pod kůží a masem skrývalo srdce. Slyšela, jak mu divoce bije. Věděla, že jeho srdce stále bije jenom pro Sakuru Haruno. Jednou si to přiznal. Jednou byl odhodlán si jí vzít, ale jakmile se dozvěděl, že je nezvěstná, stáhl se do ústraní. Nechtěl, aby někdo věděl a jeho slabosti. Sachiko o tom však věděla. Celou dobu věděla, že se do Sakury bláznivě zamiloval, jenom neměl odvahu jí to říct. Věděla o tom jenom ona. Nikdo jiný.
"Ty sis chtěl vzít Sakuru?" podivil se Naruto.
"Jo, chvíli jsem byl tak blbej, že jsem si ji chtěl vzít," přiznal.
"Chvíli? Chceš tím říct, že teď už ne? Chceš mi tady lhát do očí, Sasuke Uchiho? Vážně jsi takový pokrytec. To nedokážeš ani svému kamarádovi přiznat, že ji stále miluješ? Ty to pořád nedokážeš přiznat? Miloval jsi ji už od začátku. Proč to odmítáš přiznat? Co ti v tom brání? Tvoje hrdost? To máš tak velké ego, že nemáš sílu to říct?" Sachiko ho bombardovala jednou otázkou za druhou. Snažila se ho dohnat k přiznání.
"Nechci se o tom bavit," odsekl Sasuke. Okamžitě ucítil ostří katany, jak se mu zařezává do hrudníku. Ucítil teplý pramínek krve stékat po jeho břiše. Ucítil lehkou bolest a nenávist. Nenávist, jež se v něm vzedmula.
"Jestli se o tom nechceš bavit, je to tvoje věc. To chápu, jenom bych chtěla, abys o tom chvilku přemýšlel. Možná ti dojde, že ona sice byla otravná, ale ty jsi byl mnohem, mnohem horší. Nic víc po tobě nechci." S těmito slovy schovala svojí katanu. Na jejím ostří se v měsíční svitu leskly kapičky Sasukeho krve. Byl to nádherný pohled.
"Zítra vás budeme čekat. Doufám, že všechno proběhne tak, jak má," ukončil celý rozhovor Naruto. A věnoval Sachiko krátký pohled plný lehkého respektu.
"Taky doufám." Bez rozloučení se každý vydal tam, kde měl být. Sachiko se vrátila do sídla a zašla do kuchyně, kde si prohlédla obsah ledničky. Zjistila, že ta někdo nechal zbytek rámenu a tak si ho dala.
Opatrně se rozhlédla na všechny strany, když měla jistotu, že je v místnosti sama, sundala si masku z obličeje a začala s chutí jíst.
"Jsem ráda, že si to našla. Už jsem se bála, že nic jíst nebudeš." Byl to Konanin hlas. Sachiko si okamžitě nandala masku a otočila se k ní.
"Díky, že si mi to tam nechala. Mám ráda půlnoční svačinky," poznamenala.
"Chutná ti?" nejistě se zeptala.
"Jo, je to moc dobrý," přitakala.
"To jsem ráda. Už jsem myslela, že jsem někde udělala chybu," přiznala.
"Nic jsi nezkazila. Já prostě ve dne nejím. Mám to v sobě už zakódované. Nemůžu se toho zbavit. Ani nechci. Vyhovuje mi to."
"Fajn, tak si v klidu dojez a já půjdu spát," vybídla ji.
"Jasně, dobrou noc přeju," ozvala se Sachiko, když Konan odcházela.
"Tobě taky," houkla za ní.
Sachiko si znovu sundala masku a dojedla. Nevěděla, co by měla dělat dál. Teď by mohla klidně utéct, ale tím by porušila slib. Mohla by jít trénovat jako obvykle, ale nějak se jí do toho nechtělo. Rozhodla se, že se vrátí do Itachiho ložnice a na chvilku si odpočine.
Když vešla do pokoje, čekalo ji malé překvapení. Itachi neležel na zemi nýbrž v posteli. Hlavu měl otečenou ke dveřím a zvláštně se usmíval.
"Kde jsi byla?" zeptal se.
"Co děláš v posteli?" zajímala se.
"Snažím se spát. Tak kde jsi byla?"
"Jedla jsem. Konan ti to může dosvědčit," odpověděla.
"Co jsi dělala venku?" ptal se dál.
"Byla jsem se nadýchat čerstvého vzduchu."
"A ty dvě osoby? Kdo to byl?" pokračoval v křížovém výslechu.
"To tě nemusí zajímat," odsekla.
"Ale zajímá mě to. A to teda hodně. Nejsem si jistý, jestli by byl Pein spokojený, kdyby se dozvěděl, že se v noci s někým scházíš. Může to vypadat, jakože kuješ nějaké pikle. Může to vypadat jako zrada, nemyslíš?" dorážel.
"Myslím, že Peinovi může být jedno, s kým se v noci bavím. Mohli to být moje vlastní klony, abych se necítila tak osamělá stejně jako to mohli být nějací vrahové. Nemáš žádný důkaz, že jsem v noci byla venku a tam jsem se s někým bavila. Nikdo jiný to neviděl a myslím, že bez důkazů ti Pein neuvěří," usadila ho.
"Však se jednou ukáže, kdo skutečně jsi a co tady u nás v Akatsuki děláš." V tu chvíli ho Sachiko shodila z postele a vlezla si do ní. Itachiho tam už znovu nepustila. Celou noc musel spát na zemi.

SakuraUchihaHaruno13
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 24. února 2014 v 11:11 | Reagovat

Super dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama