Krása tkví v pravdě, nebo lži?12

5. srpna 2013 v 11:17 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
Sachiko počkala, až Itachi vleze do koupelny a poté se šla projít po Akatsuki sídle. Nahlížela do různých pokojů, snažila se tam trochu zorientovat. Chtěla vědět, jak je to tu velké. Celkem jí vadilo, že jí nikdo neprovedl, alespoň by potom nemusela bloudit jako nějaká mátoha.
"Hledáš něco?" Ta otázka patřila Konan. Zvědavě si Sachiko prohlížela, měla k ní respekt, ale dost jí vadilo, že odmítá její jídlo. Hodně ji to trápilo.
"Nic nehledám, jenom se snažím zjistit, co kde je," odpověděla.
"Klidně bych tě mohla provést, kdybys chtěla," navrhla.
"To by bylo super," usmála se Sachiko. Konan jí byla hodně sympatická. Možná to bylo tím, že to byla dívka a Sachiko ji mohla brát jako kamarádku. I když už se kamarádství zřekla, mohla alespoň předstírat, že ji považuje za kamarádku.
"Tak pojď," vyzvala ji. Společně prošli celé obrovské Akatsuki sídlo. Sachiko zjistila, že všechny pokoje jsou hrozně malé, protože největší prostor zabírají různé haly a tělocvičny. Přemýšlela o tom, jestli by se někde nedal zařídit pokoj i pro ni. Neměla v plánu zůstat v Akatsuki dlouho, chtěla jenom vykonat svou misi, ale musela počkat, až jí přijmou a budou jí důvěřovat. Kdyby se v brzké době pokusila někoho zabít, vina by samozřejmě padla na její hlavu. Všichni věděli, jaká je. Všichni věděli, že bez slitování zabíjí. Všichni si byli vědomi toho, že vzít mezi sebe takového zabijáka je dost riskantní, ale všichni to chtěli risknout, protože s ní se jim podaří hodně misí splnit. Věděli, že ona nikdy v bojích nedělá chyby. Jedinou chybu, které se kdy v boji dopustila, byla, když se nesoustředila na boj s Itachim a nechala se jednoduše zranit. Nikdy se jí nic podobného nestalo. Nelíbilo se jí, že se to Itachimu podařilo. Měla před sebou už hodně silných protivníků, ale nikdy nebyla raněna. Tak proč to dokázal Itachi?
"Tak to je celé naše sídlo. Doufám, že se to líbí a neutečeš nám. Myslím, že je skvělé, že ses k nám přidala. Už delší dobu potřebujeme dostat jednoho ninju. Doneslo se mi, že jsi skvělá stopařka. Je to neuvěřitelné, přišla jsi k nám v pravý čas." Tato slova Sachiko překvapila. Znělo to, jako že s ní už stoprocentně počítají. Zdálo se, že ji zatím nikdo nepodezřívá z toho, že by mohla někoho zabít. Nejspíš si mysleli, že bude poslušně poslouchat, aby ochránila Konohu.
"To je skvělý. Ráda se zapojím," oznámila Sachiko s úsměvem.
"Ještě nevím podrobnosti, ale Pein by to chtěl naplánovat co nejdřív," informovala ji Konan.
Sachiko přikývla. Byla ráda, že jí důvěřují. Tím je to pro ni snazší, o dost snazší.
"Fajn, já teď půjdu spát," řekla Sachiko a zamířila do Itachiho pokoje.
Itachi klidně ležel na posteli a hleděl do stropu.
"Čau," pozdravila Sachiko a sedla si na postel vedle něj.
"Nazdar," odpověděla na pozdrav. "Chceš jít spát?" zeptal se.
"Jo," přitakala. Čekala, že Itachi vyleze z postele a bude spát na zemi, jenže on se ani nehnul.
"To mám spát na zemi?" otázala se po několika vteřinách ticha.
"Jestli chceš," pokrčil rameny Itachi. "Nebo můžeš spát v posteli se mnou," usmál se.
"To radši budu spát na zemi," vymáčkla ze sebe a stoupla si vedle postele. Neměla v plánu spát. Chtěla si ještě promluvit s Narutem. Potřebovala jenom, aby Itachi usnul a ona se mohla vykrást ven.
"Ty se mě nepokusíš vystrašit?" zeptal se překvapeně. Původně čekal, že ho Sachiko z té postele dostane násilím, překvapilo ho, když nic takového neudělala.
"Klidně můžu," ležérně pokrčila rameny. Jednou rukou ho vzala za triko, nadzvedla a ohodila na protější zeď. Hned si vlezla do postele a podívala se na Itachiho. Ten stál u protější zdi a mnul si předloktí. Nejspíš jím narazil do zdi.
"To jsi nemusela dělat," pokáral ji.
"Tys to chtěl," připomněla mu.
"Nemyslel jsem, že to fakt uděláš," bránil se.
"Ale už se stalo, tak toho nech. Já spím v posteli a ty na zemi. Měj se hezky, uvidíme se ráno." S těmito slovy zavřela oči a předstírala, že spí.
"S tím nepočítej," ozval se Itachi a okamžitě skočil do postele. "Tady budu spát já," stál se tvrdě na svém. Nechtěl dopustit, aby on musel spát mimo postel. Byl by to důkaz toho, že je slabý a nedokáže si vydupat svoje. Nechtěl, aby byl znovu ponížen.
"Tak už se s tím smiř! Tady budu spát já. Ty jsi mě vzal do Akatsuki. Ty za mě máš odpovědnost. A ty budeš muset přinášet oběti. Se mnou to nebudeš mít jednoduché, to mi věř," odpálkovala ho.
"Nemůžu za to, že nemáme žádný volný pokoj. Není moje vina, že Pein rozhodl, že musíš být se mnou. Nejsem z toho zrovna na větvi, tak to nedělej ještě těžší. Jsem si jistý, že tam oba vejdeme, když se trochu zmáčkneme."
"Já se s tebou v jedný posteli mačkat nebudu. Ty budeš spát na zemi a hotovo." Tím ukončila jejich debatu, aby ukázala, že to myslí vážně, shodila Itachiho z postele a dala mu pěstí.
Itachi pochopil. Setkal se s tou největší mrchou z Konohy a přitáhl jí do Akatsuki. Teď toho litoval. Netušil, že s ní bude mít tolik problémů, kdyby mohl, tak by to změnil. Nechtěl ji tady. Nechtěl spát na zemi. Nepřál si být stále ponižován dívkou, která pochází ze stejné vesnice jako on. Netoužil po tom, aby ho denně mlátila za to, co udělal nebo naopak neudělal. Přál si, aby se jí mohl jednoduše zbavit. Ale nemohl. Pein se rozhodl, že ji přijme, protože je silná a mohla by konečně dokončit tu misi. Chtěl, aby ji v životě nepotkal. Nechtěl žít s myšlenkou, že ho před několika lety porazila holka, kterou se rozhodl vzít do Akatsuki. Litoval svého rozhodnutí, ale už to nemohl změnit. Musel se podřídit. Zkazil si život. Udělal všechno pro to, aby nežil ve štěstí, protože ona mu to štěstí bere a brát bude, to věděl jistě. Nakonec ji ale zabije. Podaří se mu jí znovu rozptýlit a nakonec ji zabije. Bude se dívat na její zohyzděné tělo potřísněné krví. Bude sledovat, jak se z ní postupně vytrácí život. Bude jí hledět do očí, které budou ztrácet jiskru života. Uvidí, jak její tělo postupně znehybní, uslyší poslední tlukot srdce, jak se vytrácí do dáli. A pak už zbyde jenom mrtvolné ticho, které bude důkazem jeho vítězství a její porážky.
Porazí jí. On to dokáže. Jednou k tomu dojde. On se jí pomstí, vrátí jí všechno to ponížení i tu bolest, kterou mu způsobila. On bude jejím vrahem, on bude oslavován jako silný hrdina, který svět zbavil vražedné mrchy, která nikdy neměla dost. Pomstí tak všechny, které bez milosti zabila.
To on to bude. Jedině on. Nikdo jiný. Nikdo jiný nemá takovou sílu a vytrvalost, aby se jí postavil. Jenom on. Pouze Itachi Uchiha má to právo zabít Sachiko. Nikdo jiný to nedokáže, nikdo to nedokázal, nikdo ji nezranil, jenom on. A to pro něj bylo znamení, že nikdo jiný ji nedokáže zabít.
Byl si tím naprosto jistý. Věděl to naprosto přesně. Jenom on se stane jejím vrahem. Jenom on. Nikdo jiný!
SakuraUchihaHaruno13
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama