Krása tkví v pravdě, nebo lži?10

2. srpna 2013 v 17:56 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
"Proč nechceš, aby někdo věděl, jak vypadáš?" otázal se Itachi po chvíli trapného ticha.
"Když jsem přestoupila k ANBU, zřekla jsem se svého minulého života. Nechci být znovu spojovaná s minulostí, nechci, aby mi ji kdokoli připomínal. Chci žít jinak než dřív. Chci žít tak, jak chci. Potřebuju zapomenout na svou minulost. Kdyby někdo viděl mou tvář, mohl by mi mou minulost připomenout a o to já nestojím," vysvětlila Sachiko.
"Dobře, ať je po tvým. Jenom mi řekni jednu věc. Co se stalo tak strašného, že chceš změnit svůj život? Proč chceš začít od znova? Proč nechceš myslet na minulost?" Itachi svým pohledem vyhledal její oči. Sachiko se k němu otočila zády. Nestála o jeho otázky, slova ani věty.
"Nejsem povinna ti cokoli říkat." To bylo vše, co mu na to řekla. Nechtěla to dál rozvádět. Chtěla být chvíli sama. Potřebovala si uspořádat myšlenky. Nemohla uvěřit tomu, že se nechala zasáhnout. Nechala se zranit. Nechala se rozptýlit. Dovolila, aby něco odvedlo její pozornost a následně byla zraněna. Tohle se nesmělo stát. Nikdy. Vždy musela být ve střehu, vždy musela vnímat okolí. Nikdy jí nic nesmělo vyvézt z rovnováhy. Tak proč se to stalo? Proč dovolila, aby ji Itachi ranil? Dala mu naději a on se jí nevzdá. Bude stále více bojovat jenom pro to, aby ji porazil a dokázal jí, že není tak silná, jak si myslí. Věděla, že už jí nikdy nenechá v klidu. Bude jí stále pronásledovat, až do té doby, než ji porazí. Nikdy se nevzdá. Bude tím posedlý. Dopadne to s ním stejně jako s těmi předchozími. Zemře stejně jako všichni. Bude to její další oběť. Další zklamané oči jí budou pronásledovat ve snech.
"O co jsme přišli?" zeptal se Deidara i za Sasoriho, když se vrátili k Itachimu a Sachiko.
"Nic!" odsekla Sachiko.
"Ty jsi raněná?" postřehl Sasori. Sachiko se podívala na své rameno. Stále z něj tekla krev.
"Ne, je to jenom škrábnutí, odvětila. Chvilku se na ránu soustředila. Představovala si, jak mizí. Pomohlo to. Během několika vteřin byla rána zacelená. Zbyla po ní jenom jizva. Byla to připomínka toho, že neuspěla, jak měla.
"Fajn, ví někdo kolik je?" otázal se Itachi, "mám docela hlad," odůvodnil svou otázku.
"Večeře!" zakřičela Konan.
"Je šest," odpověděl Deidara. Společně všichni vyrazili do jídelny. Sachiko zase stála mimo. Zase nic nejedla. Znovu všechny z povzdálí pozorovala. Znovu musela odpovídat na Konaninu otázku, proč nejí. Znovu si vyslechla Peinův drzý komentář.
"Jak to vypadá v Konoze? Jak se má Sasuke?" To byla jediná změna, která se u jídla odehrála. Itachi donutil svou otázkou Sachiko, aby se zamyslela.
"V Konoze se toho moc nestalo. A Sasuke se má celkem dobře," odpověděla. "Proč?" dodatečně se zeptala.
"Našel si nějakou holku?" Itachi přešel její otázku bez odpovědi.
"Ne, myslím, že holka, kterou chtěl, mu zmizela," pronesla svou teorii.
"Zmizela? Jak to myslíš?" naléhal dál.
"On, když se vrátil od Orochimara, chtěl Sakuru Haruno, teda myslím. A ona je už delší dobu nezvěstná. Několikrát jí hledali, ale nikdo ji nenašel," vysvětlila Sachiko.
"Sakura Haruno? Není to ta růžovlasá holka, která trénovala s Tsunade a pořád dolejzala za Sasukem?" otázal se Itachi.
"Jo, přesně ta," přikývla Sachiko.
"Jednou jsem se s ní setkal. Byl jsem na misi, ona taky. Nějak jsme na sebe narazili a trochu jsme si popovídali. Jediný, co si pamatuju, jsou ty její smaragdově zelené oči. Ty se mi vypálily do paměti. Ani nevím proč," řekl Itachi.
"Proč jsi nám o ní neřekl? Třeba by se nám někdy podařilo vtáhnout jí do Akatsuki," usmál se Deidara.
"Nebyla moc silná. Nestálo za to se o ní zmiňovat. Jen jsem si na ni teď vzpomněl," vysvětlil Itachi a podíval se na Sachiko.
"Co je? Vypadám snad jako ona?" zeptala se Sachiko.
"Ani ne. Ona byla přívětivější," odpověděl Itachi.
"Tak už se nechte. Jde se bojovat," vložil se d jejich rozhovoru Pein.
"Všichni ven!" zavelela Konan a okamžitě začala sklízet ze stolu. Každý člen Akatsuki poslechl. Všichni ven, kde už byl Naruto společně se Sasukem. Celé to z povzdálí sledovali. Chtěli vidět, jak si Sachiko povede.
"Jakožto holka můžeš zaútočit první," oznámil jí Pein.
"Jakožto holka mám právo říct, kdo zaútočí první," opravila ho.
"Chceš, abych začal já?" zeptal se pro upřesnění.
"Ano," přikývla Sachiko. Na malý okamžik uhnula pohledem. Podívala se na Naruta a Sasukeho. Oba jí pohled opláceli. V jejich očích uviděla důvěru. Oba chtěli, aby vyhrála. To ji potěšilo.
"Fajn, jakožto holka můžeš vybrat způsob boje," informoval ji Pein.
"Vyber ty. Já se přizpůsobím," řekla. Znovu pohlédla na Naruta. Ten se nepatrně usmíval. Nemohl uvěřit tomu, že místo boje se zaobírají takovými zbytečnými otázkami. Přišlo mu to směšné.
"Nechci, aby sis potom stěžovala, že jsi prohrála kvůli tomu, že byl zvolen typ boje, který neovládáš," odporoval Pein.
"Vyber ty. Já se přizpůsobím," zopakovala jsem předchozí odpověď.
"Jak chceš," ležérně pokrčil rameny. A zaútočil. Myslel si, že ji dostane na zem několika údery, ale vždy minul. Sachiko vždy rychle uhnula. Byla hodně rychlá. Pein nestíhal. Každý jeho útok šel mimo ni. Nebyl schopen se trefit, stejně jako Deidara a Sasori. Itachimu se to už povedlo, ale to jenom proto, že se nesoustředila. Při boji s Peinem se nezaobírala žádnými otázkami. Svou pozornost věnovala jenom svému protivníkovi. Zapomněla na to, že ji sleduje Naruto se Sasukem a zbylí členové Akatsuki. Soustředila se jenom na Peina. Sledovala jeho pohyby. Předvídala, co bude následovat. Vždy se dokázala vyhnout. Nikdy jí neublížil. Všechno šlo přesně tak, jak Sachiko chtěla.
"Myslím, že bychom měli změnit taktiku," pronesl svůj názor Pein.
"Jak chceš. Mně upřímně je to jedno." V jejím hlase byl slyšet pocit vítězství.
"Co kdybys chvilku útočila ty?" zeptal se.
"Klidně," pokrčila rameny a dala se do útoku. S pomocí svého klonu zasáhla Peina do hlavy. S pomocí své rychlosti ho zmátla a několika údery poslal k zemi. Pein se okamžitě pokusil vstát. Sachiko mu v tom zabránila. Přidala několik dalších úderů, potom Peina zvedla do vzduchu a odhodila ho několik metrů daleko. Pein se okamžitě vzchopil a dal se do útoku. Běžel proti Sachiko. V očích mu plála nenávist. Nemohl uvěřit tomu, co se právě stalo. Nějaká pitomá holka z Konohy ho několika údery poslala k zemi a poté ho odhodila jako nějakou nepotřebnou věc. Nenávist, kterou k ní už od samého začátku cítil, v tom okamžiku začala nabírat na intenzitě.
SakuraUchihaHaruno13
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 19. února 2014 v 11:25 | Reagovat

mega dielik idem  na pokračko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama