Krása tkví v pravdě, nebo lži?5

25. července 2013 v 19:06 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
Sachiko mezitím skákala po stromech jako splašená. Zdálo se, že všichni mají naspěch, bez problémů se přizpůsobila jejich tempu. Měla plno energie. Boj, který se před několika minutami odehrál, jí žádnou čakru nevzal.
"Itachi, mohl bys mi laskavě říct, proč jsi něco takového udělal? K čemu nám ta holka bude?" ozval se po chvíli Hidan.
"Myslím, že na to časem přijdeš," odpověděl naprosto klidně Itachi. Svůj pohled zaměřil na dívku, která ho v minulosti dokázala porazit.
"Neboj se. U nás se ti bude líbit," chlácholil ji.
"Nemusíš mě přesvědčovat. Vím, co jste zač. Jsem dost chytrá na to, abych ti na tohle nenaletěla," opáčila se s lehkým úsměvem na tváři, který nikdo neviděl.
"Dost by mě zajímalo, kde bude Sachiko spát," prohodil jakoby mimochodem Deidara.
"To je pravda. Máme někde nějaký volný pokoj?" otázal se Sasori.
"Pokud se nepočítá sklep a půda, tak nic nemáme," oznámil Itachi.
"Nemohla by spát v trénovací hale?" navrhl Hidan.
"Nevím, odtamtud by mohla snadno zdrhnout. Musíme něco vymyslet," konstatoval Itachi.
"Když myslíš," odpověděl neurčitě Deidara. Věděl, že Pein si s ní určitě poradí.
"Musíme sebou pohnout. Pein potřebuje vyřešit ještě něco jiného," popohnal všechny Hidan. Všichni okamžitě zrychlili, včetně Sachiko.
"Nechcete si dát malý závod?" zeptal se znenadání Sasori.
"Já bych to bral, ale musíš myslet na to, že tady máme Sachiko a ta neví, kde se naše sídlo nachází," upozornil ho Itachi.
"Tak si jí vezmi na starost, my ostatní běžíme," oznámil mu Sasori a všichni jim zdrhli.
"Tak pojď," popohnal ji Itachi a zrychlil.
"Ty je chceš dohnat?" podivila se Sakura.
"Jo, rád bych slyšel, co nám Pein chce říct," přisvědčil.
"Snad s tím na tebe počká. Nebo máte nějaké problémy?" vyzvídala Sachiko.
"Žádné problémy nemáme! Starej se laskavě o sebe! A přidej! Musíme být rychlí. Nechci, abychom kvůli tobě přišli pozdě. Za to mi vážně nestojíš."
"Prosím? Cos to řekl?" Sachiko nebyla zvyklá, že by jí někdo urážel. Nebo dával jakkoli najevo, že k ní nemá žádný respekt.
"Slyšelas, pohni!" přikázal znovu.
"Nejsem pes! Nebudu poslouchat tvoje příkazy. Pořád jsem ještě svobodná. Nemáš nade mnou žádnou moc. Nejsi můj nadřízený, zatím ještě ne. A taky nikdy nebudeš. Vždycky budu mít dostatek síly na to, abych tě srazila na kolena. To si pamatuj, já neodpouštím. Nemám slitování pro nikoho. Všechny nenávidím. Jsem silná a chladná. Všichni to vědí. Každý si je vědom toho, že jsem krutá zabijácká mašina, která se nezastaví před ničím. Už jednou jsi okusil chuť porážky. Vypadá to, že ti tu chuť budu muset připomenout, aby sis uvědomil, že na mě nemáš. I když jsi člen Akatsuki. Já jsem silnější. To si laskavě zapamatuj, může se ti to v životě ještě hodit," promluvila. Z jejích slov Itachimu přeběhl mráz po zádech. Věděl, že mluví pravdu. Byla silnější, neměl nad ní žádnou moc. Neměl právo ji cokoli nařizovat.
"Přijala jsi naši dohodu. Musíš jít s námi, nemáš na vybranou. Dřív nebo později se k nám přidáš a složíš slib věrnosti. Zřekla ses své dědiny pro její prospěch. Je to sice obdivuhodné, ale na mě to žádný dojem neudělalo. Nebudu se k tobě chovat jinak jenom proto, že jsme ze stejné vesnice a známe se. Budu se k tobě chovat jako k ostatním členům Akatsuki. Nebudeš mít výhody jenom proto, že jsi dívka. Budeš s námi trénovat a pomáhat Konan s domácími pracemi. Nebudeme s k tobě chovat líp jenom proto, že jsi nejlepší kunoichi v Konoze. S tím vážně nepočítej. Já možná nejsem tvůj nadřízený, ale Pein bude. Ten ti ukáže, co je to poslušnost. Ty nebudeš odmlouvat. Na to nemáš právo." Itachi nevěděl, co jiného by mohl říct. Jestli výhružky s Peinem nic nesvedou, pak už nic.
"Uznávám, že v jednom máš pravdu. Přistoupila jsem na tu dohodu, abych ochránila Konohu. Ale v té dohodě bylo, že půjdu s vámi. Nic jiného tam nebylo řečeno. Nic o povinnostech ani slibu věrnosti. Jenom to, že půjdu s vámi. Nejsem si tak úplně jistá, jestli se na mě budou ty povinnosti vztahovat," provokovala ho.
"Jo, řekl jsem, že půjdeš s námi. Tak sakra neodmlouvej a pojď," pokračoval v udávání rozkazů.
"Půjdu s tebou, ale to je všechno. Nic víc ode mě čekat nemůžeš. Nejsem tvůj poskok. Nikdy nebudu tvým otrokem. Na to jsi až moc slabý," usmála se provokativně. Hrozně jí bavilo, když ho mohla provokovat. Itachi, stejně jako Sasuke, provokaci nesnášel. A to jí na tom bavilo ze všeho nejvíc. Oba je tím ráda štvala.
"Myslím, že ti ten úsměv sleze z tváře, až se potkáš s Peinem. Ten si umí zjednat pořádek a vytvořit si autoritu. Jenom se neboj. On ti ukáže," sliboval Itachi.
"Mám to vůbec zapotřebí?" zašeptala svou otázku Sachiko. Nechtěla, aby ji Itachi slyšel a taky se jí to povedlo. Nevšiml si ničeho zvláštního. Běželi stále větší rychlostí. Itachi už chtěl být v sídle. Nechtěl dál marnit čas se Sachiko.
SakuraUchihaHaruno13
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 9. února 2014 v 21:44 | Reagovat

Skveli dielik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama