Krása tkví v pravdě, nebo lži?2

23. července 2013 v 11:20 | SakuraUchihaHaruno13 |  Ninja svět
Další den ráno čekala Sachiko u brány, jak bylo domluveno. Bylo 4:53. Byla tam jako první. Musela počkat ještě sedm minut, pokud nikdo nepřijde, půjde sama, alespoň nebude plýtvat časem, když nebude muset zabít ty dva, co s ní mají jít.
Rozhlédla se. Nikoho zatím neviděla. Nebavilo ji čekat na dva ninji, kteří jí stejně nebudou moc platní. Sachiko to znala, všichni jenom otravovali a pletli se jí pod nohy. Nikdy neudělali nic, co by bylo alespoň trochu užitečné.
Uslyšela tiché kroky. Rozhlédla se. Blížil se k ní Sasuke s malým baťohem na zádech. Bylo 4:59. Ještě minuta, jestli Naruto do té doby nepřijde, půjdou bez něj.
"Ahoj Sachiko," pozdravil Sasuke.
Neodpověděla. Neměla to zapotřebí, byl to jenom další otravný ninja, který všechno jenom kazil.
V duchu počítala sekundy. Vždy byla přesná i teď to chtěla dodržet. 15-14-13-12-11-10-9-8- Z počítání ji vytrhl Narutův hlas: "Už jsem tady!" křičel jako pominutý.
"Fajn, tak jdeme!" zavelela. Všichni se otočili a opustili Konohu.
"Stejně nechápu, co je to za blbej nápad vstávat před pátou. Ta holka musí bejt úplně mimo," šeptal tiše Naruto směrem k Sasukemu. Ten se na něj podíval. Tušil, že to Sachiko slyší, chtěl vědět, jak zareaguje.
Naruto se v křečích svalil k zemi. Tiše zaklel. Sasuke ani nepostřehl, že by se Sachiko hnula z místa. V jednom okamžiku viděl, jak stojí tři metry před nimi, pak na zemi uviděl svíjícího se Naruta, ale Sachiko nikde neviděl. Když se otočil k místu, kde před tím stála, byla tam. Jakoby se vůbec nic nestalo. Je neuvěřitelně rychlá. Ani jsem nepostřehl její pohyby. Přemýšlel v duchu Sasuke. Musí být vážně dobrá. Připustil.
"Jestli se ti to nelíbí, můžeš se vrátit. Nemusel jsi chodit, já bych se bez tebe obešla, stejně jako bez Sasukeho," promluvila na něj. Z jejího hlasu Naruto cítil, že to, co říká, myslí vážně. Obešla by se i bez nich, to věděl, jenom mu nedávalo smysl, proč Tsunade chtěla, aby šli s ní. Možná chtěla, aby je Sachiko zabila. Napadlo ho. Ale ne to by nešlo, vždyť jsme skvělí ninjové, nemá nejmenší důvod nás nechat zabít. Odporovala druhá část jeho já. I když…
"Ale musel," dostal ze sebe skrz zaťaté zuby.
"Co prosím?" zajímalo Sachiko.
"Musel jsem jít na tuhle misi. Tsunade to chtěla," vysvětlil a vstal.
"Možná chtěla, abyste šli se mnou, kvůli tomu, že doufala, že vás zabiju. To vás nenapadlo?" zeptala se Sachiko s úšklebkem. Viděla, jak to ty dva ranilo. Zasadila jim brouka do hlavy.
Na tohle nikdo neměl odpověď. Oba se zaobírali otázkou, kterou jim teď Sachiko položila. Oba museli uznat, že je dost docela možné, že by se jich chtěla Tsunade zbavit.
"Tak jdeme. Máme ještě hodně práce!" nařídila a oba okamžitě poslechli.
Několik minut tiše skákali po stromech. Hledali nějaké stopy, které by jim napověděly, kde se schovávají členové Akatsuki.
"Stůjte!"vykřikl neznámý ninja. Sasuke i Naruto uposlechli. Sachiko však běžela dál. Snažila se přijít na to, odkud ten hlas vycházel.
"Hej ty! Copak si neslyšela? Stůj!" ozval se hlas znovu. Sachiko teď věděla, kde přesně se nachází. Osoba, která dávala povely, stála dva stromy napravo od Sachiko. Hned tam přeskočila a ocitla se neznámému tváří v tvář.
"Ty jsi ale neposlušná malá mrcha," promluvil.
"Ty jsi ale nenápadný, ubohý, zbabělý a nepoučitelný," vrátila mu jeho slovní útok.
"My jsme se už někdy setkali?" otázal se neznámý. Byl oděn v Akatsuki plášti, na hlavě měl slaměný klobouk a na tváři masku.
"Itachi, buď tak laskav a neprodlužuj to. Máme tady práci," zvolal někdo z protějšího stromu. Jakmile Sasuke uslyšel Itachiho jméno, bezhlavě se na něj vrhl. Itachi o krok ustoupil a nechal Sasukeho, aby přeletěl větev a rozplácl se na zemi.
"Tak mi řekni, co dělá taková malá mrcha v pět ráno v lese," požádal ji.
"Hledám a zabíjím zmetky, jako jsi ty," odpověděla ledově klidným hlasem.
" Nejsi trochu troufalá? Přece jenom já jsem trochu jiná liga," informoval ji.
"Nezapomeň, že máme nejdřív zkusit dohodu, teprve potom zabíjet," houkl na ni Naruto.
"Myslím, že po vlastních zkušenostech můžu říct, že s Akatsuki se nedá uzavřít dohoda tak, aby platila. Jsou to zločinci, podvádějí, ruší sliby a zabíjejí. S nimi se nedá dohodnout, to mi věř," oznámila.
"Ale ale ale, takové pomluvy o nás roznášíš. Kdo jsi, že si to dovoluješ? Nějaká nafoukaná členka ANBU, která si o sobě myslí bůhvíco?" zeptal se.
"Už jsme se setkali, Itachi Uchiho. Nepamatuješ si to? Byla to asi před dvěma lety, na mýtině. Bojovali jsme spolu bez přestávky několik dní. Ten boj si musíš pamatovat, je to boj, ve kterém jsi prohrál," připomněla mu.
"Tak ty jsi ta svině, která mě porazila?" otázal, i když odpověď předem znal.
"Ty jsi Sachiko," rozsvítilo se mu. Sachiko přikývla.
"Jsem rád, že tě konečně znovu vidím. Co takhle odplata?" navrhl jí.
"To se hodí, mám v popisu práce tě zabít, takže můžeme," odpověděla s úsměvem.
"Ne!" rozkřikl se Sasuke. "Itachiho zabiju já!" pokračoval. Zvedl se ze země a postavil se vedle Sachiko.
"Můj malý pošetilý bratříčku, buď tak hodný a ustup. Tvé schopnosti se ani zdaleka nedokážou vyrovnat jejím schopnostem. Jenom bych s tebou ztrácel čas. Tak uhni!" přikázal mu. V Sasukem se zvedla zlost. Nebyl zvyklý slýchat, že je slabý. Nechtěl si připustit, že by nějaká holka z ANBU mohla být silnější než on. Nechtěl nic takového slyšet, chtěl svému bratrovi dokázat, že ho zvládne porazit. Ale nedostal šanci. Itachi okamžitě začal bojovat se Sachiko a Naruto bojoval s Deidarou, který tam celou dobu stál.
Rozhlédl se, aby se ujistil, že tam nikdo jiný není. Do zorného pole se mu dostala postava opírající se o strom.
"Tak co? Máš dost síly, aby ses mi postavil?" zeptal se Sasori.
"To si piš," ujistil ho Sasuke. Kritickým pohledem si svého soupeře změřil. Byl si jistý, že tenhle boj vyhraje. Jedním z důvodů byl ten, že nechtěl, aby ho Sachiko považovala za slabocha. Chtěl jí ukázat, že na téhle misi není nepotřebný.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bosska rodiny Mafias Bosska rodiny Mafias | Web | 4. srpna 2013 v 22:13 | Reagovat

Ou, ja byt tebou, tak opravim hned prvni vetu. Misto Sachiko jsi tam strcila Sakuru. Ale jinak SUPER! ;-)  :-D  8-O  8-)  :-P  :D  O_O

2 SakuraUchihaHaruno13 SakuraUchihaHaruno13 | E-mail | Web | 5. srpna 2013 v 9:02 | Reagovat

[1]:Díky za upozornění, ale to vlastně můžeš ty. Pěkně jsi mě zblbla, když jsme spolu komentovaly první díl. Už se pokusím soustředit, aby se to neopakovalo.
Ještě jednou moc děkuju,
Bossko rodiny Mafias :-P

3 Aki-chan Aki-chan | Web | 9. února 2014 v 20:22 | Reagovat

Perfektni dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama